O wystawie

Kochasz zwierzaki? Koniecznie odwiedź nasze ANIMALIA – przyjdź do SOLPARKu na wydarzenie które połączy ze sobą światy zwierząt egzotycznych, wodnych, ptaków, płazów, gadów, ssaków, owadów oraz najpopularniejszych członków naszych rodzin: kotów i psów. Wszystko w jednym miejscu stworzy niepowtarzalny, fascynujący  i kolorowy świat naszych ANIMALIÓW.

Międzynarodowa wystawa kotów rasowych, pokazy psów rasowych i agillity, akwarystyka, terrarystyka, alpaki, osiołki, konie, kozy, owce, węże, pająki, lemury, motyle, papugi, ryby, krewetki, ukwiały i całe mnóstwo innych zwierzaków! Wszystkie będą czekać na Was na SOLPARKU! Podczas ANIMALIÓW odbędą się także bardzo interesujące prelekcje o różnych gatunkach i rasach zwierząt, a także pielęgnacji i uprawie bonsai, prowadzone przez specjalistów w swych dziedzinach. Zapraszamy  już dziś!

Zapewniamy nie tylko doskonałą edukację i świetną zabawę, lecz także pyszną kuchnię! Nie zabraknie również atrakcji dla najmłodszych. KLESZCZOWSKIE ANIMALIA to najlepsze wydarzenie do spędzenia czasu: solo, w parach czy też z rodziną!Wystawa dla tych malutkich, dla tych większych i dla tych całkiem dużych ale wciąż dzieci – w ten ostatni wakacyjny weekend każdy z Was znajdzie tu coś ciekawego dla siebie! 
Na miejscu nie może zabraknąć wszystkich miłośników zwierząt – zwłaszcza rodzin z dziećmi.   

Podczas KLESZCZOWSKICH ANIMALIÓW spotkasz popularne oraz unikalne w Polsce zwierzęta. Poznasz ich zwyczaje, dowiesz się też jak prawidłowo zadbać o wychowanie, pielęgnację i żywienie swojego pupila.
Znajdziesz tu różne artykuły i akcesoria dla Twojego zwierzaka oraz karmy i suplementy diety. 

Zapewniamy:

Różnorodność zwierząt 
Kontakt ze zwierzętami 
Wyjątkowe
wystawy 
Ciekawe
prelekcje 

PIERWSZA edycja KLESZCZOWSKICH ANIMALIÓW  jest skierowana zarówno do posiadaczy milusińskich oraz tych, którzy dopiero planują zakup. Jednocześnie stanowi doskonałą możliwość nawiązania dodatkowej współpracy handlowej w branży zoologicznej, promocji marek oraz nowych produktów.

Impreza ta, pod jednym dachem zgromadzi miłośników fauny i flory, umożliwi spędzenie sympatycznego rodzinnego weekendu, który również będzie pełnił funkcję edukacyjną w zakresie szkolenia, opieki, wyposażania czy karmienia naszych podopiecznych. Do udziału w KLESZCZOWSKICH ANIMALIACH zapraszamy producentów i dystrybutorów oferujących w swoim asortymencie produkty dla wszystkich gatunków zwierząt domowych, a także przedstawicieli usług związanych z hodowlą, tresurą i pielęgnacją zwierząt oraz wszystkich miłośników zwierząt, hodowców którzy chcą się pochwalić swoimi podopiecznymi.

Naszym celem jest: 

  • stworzenie takiego miejsca w naszym regionie, w którym każdy pasjonat może znaleźć coś dla siebie, bądź odkryć nowe hobby 
  • cykliczna organizacja kolejnych edycji KLESZCZOWSKICH ANIMALIÓW ! 

Zapraszamy na weekend 31 sierpnia (sobota) – 1 września (niedziela) 2019 r.

UWAGA: tańsze bilety w przedsprzedaży internetowej możecie kupić tylko do godz. 24.00. w dniu 30 sierpnia 2019 r. 

Wszystkie zwierzęta biorące udział w Wystawie pochodzą ze sprawdzonych hodowli i muszą posiadać niezbędne badania i szczepienia. Nad ich zdrowiem i bezpieczeństwem będzie czuwał Powiatowy Lekarz Weterynarii.